You are currently viewing Füüsikaviktoriin Spekter 2021 – suurepärased tulemused!

Füüsikaviktoriin Spekter 2021 – suurepärased tulemused!

Füüsikaviktoriin Spekter toimus 29. aprillil veebipõhiselt ning sellest võttis osa 946 õpilast üle Eesti. Viktoriinil võisteldi kahes vanuserühmas: 8.–9. ja 10.–12. klass. VGM õpilased olid korralikult esindatud – 38 õpilast- suur aitäh teile selle eest! Samuti jõudsid meie õpilased kõrgetele kohtadele.

Eesti pingerida:
10. klasside arvestuses 9. koht Mihkel Kotta (VGM-s 3. koht)
11. klasside arvestuses 9. koht Erik Paurson (VGM-s 1. koht)
12. klasside arvestuses 6. koht Victoria Alexandra Virkus ja 8. koht Jürgen Maasing (VGM-s vastavalt 2. ja 4. koht)

G1 – osales 16 VGM õpilast ja kooli pingerea algus on alljärgnev:
1. Mihkel Kotta
2. Iko Marten Kiisler
3. Gloria Veskimeister
4. Karl Kukk

G2 – osales 18 VGM õpilast ja kooli pingerea algus on alljärgnev:
1. Erik Paurson
2. Kait Contra Tähe
3. Andreas Proos
4. Tanel Paal

G3 – osales 4 VGM õpilast:
1. Victoria Alexandra Virkus
2. Jürgen Maasing
3. Martin Metsküla
4. Rasmus Kaldma

Iga vanuseklassi 10 parimat saavad äramärkimise ja auhinnad. Diplomid ja auhinnad toimetatakse õpilasteni maikuu jooksul.

Lähemalt saab lugeda siit https://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/veebipohine-fuusikaviktoriin-spekter….

Ingrid Rõigas

füüsikaõpetaja