VABAD AMETIKOHAD

Tule meile!

Meie vilistlane Hedy on kirja pannud nii: Viimsi gümnaasium on mõnesajale särasilmsele gümnasistile vaid paari aastaga justkui teiseks koduks saanud. Innovatiivset ja ettevõtlikku kooli iseloomustab õpilasest lähtuv õppetöö, mis keskendub just sellele, kuidas õpilane tulevase ühiskonna liikmena hakkama saab. Inspireeriv tuumikmeeskond ja koolipere sünergia loovad suurepärase keskkonna eluteel oma raja leidmiseks.

Hea õpetaja, tule Sina ka meie tuumikmeeskonda!

Otsime oma kooliperre prantsuse keele õpetajat (osalise koormusega).

Sel kevadel vajame õpetajat 4 kursuse juhendamiseks st 8 x 75-minutilist tundi nädalas alates 15. märtsist kuni õppeaasta lõpuni (G1 klasside A2 ja B1 taseme keelerühm ning G2 klasside A2 ja B1 taseme keelerühm). 2021/22 õppeaasta koormus on vähemalt 6 tundi nädalas.

Me pakume Sulle:

• võimalust panustada omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi jätkuvasse ülesehitamisse,
  • inspireerivaid kolleege ja mõnusat meeskonnatunnet,
  • huvitavat, vastutus- ja tähendusrikast tööd,
  • eripalgelisi ja põnevaid väljakutseid,
  • unikaalset kogemust ja pidevat enesearengut läbi uuenduslike tegevuste,
  • võimalust tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Oled oodatud, kui:

• omad või oled omandamas kõrgharidust,
  • oled ettevõtlik, algatusvõimeline ja loov,
  • oled koostöine meeskonnaliige,
  • oled rõõmsameelne, väga hea suhtleja, korrektne ja usaldusväärne.

Kandideerimise tähtaeg on 14. veebruar 2021. Lisaks CV-le ootame Sinu kuni 3-minutilist videotutvustust, kus räägid endast ja jagad oma nägemust õpetajatööst. Täida oma kandideerimisavaldus ja tule meile!

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, helista telefonil 56 931 918 või kirjuta

VIHJEKAST

Oleme tänulikud, kui Sa saad meile soovitada head õpetajat, kelle poole meie saaksime vajadusel pöörduda ja konkursile kutsuda!