Täitmata ametikohad

Viimsi Gümnaasium on 2018.a sügisel tegevust alustanud esimene riigigümnaasium Harjumaal. Meil on õnn luua oma kool puhtalt lehelt. Meil on ca 330 gümnasisti ja 40 töötajat. Oleme kasvav ja arenev kool.

Kutsume Sind, hea õpetaja, oma meeskonda, kus pakume Sulle:

• võimalust panustada omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi jätkuvasse ülesehitamisse,

• inspireerivaid kolleege ja mõnusat meeskonnatunnet,

• kaasaegset ja keskkonnasõbralikku keskkonda,

• huvitavat, vastutus- ja tähendusrikast tööd,

• erinevaid eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi,

• tuge väljakutsete ettevõtmisel,

• võimalust tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Kui Sul on olemas või omandamisel magistrikraad ja õpetajakutse, siis täida elektrooniline kandideerimisavaldus, kuhu lisad:

• oma CV,

• videotutvustuse (räägi endast, tutvusta oma nägemust ja ideid meie koolist, soovi korral lisa valikkursused, mida oled valmis juhendama ja lisad info, mida enda poolt veel oluliseks pead välja tuua).

Video maksimaalne pikkus on 3 minutit. Lisa video link kandideerimisavaldusse (Youtube, Google Drive vms).

Tööle asumise aeg 16. august 2019.

Ootame Sinu kandideerimisavaldust koos CV ja videotutvustusega hiljemalt 8. aprillil 2019.

Täidan elektroonilise kandideerimisavalduse

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta või helista 56931918.

Vihjekast

Oleme tänulikud, kui Sa saad meile soovitada head õpetajat, kelle poole meie saaksime pöörduda ja konkursile kutsuda!