VABAD AMETIKOHAD

Meie õppija Eliise kirjutab nii: ““Valikutega loome maailma” on kujunenud Viimsi Gümnaasiumi tunnuslauseks ning seda muidugi mõjuva põhjusega, sest Viimsi Gümnaasium on tõepoolest kool, mis pakub nii õpilastele kui ka õpetajatele väga mitmekülgseid võimalusi ja kogemusi. Sääraseid lubadusi on värbamise kuulutustes alatihti — mis on aga just see, mis teeb Viimsi Gümnaasiumi nii eriliseks? Viimsi Gümnaasium ei ole lihtsalt koolimaja, mida täidavad õppetööst väsinud õpilased ja õppekavadega võidu jooksvad õpetajad — siia koolimajja kogunenud inimesi ei saa kutsuda pelgalt kollektiiviks, kes ühes asutuses töötavad. Viimsi Gümnaasiumis on tegemist hoopis meeskonnaga, kes püüdleb ühiste eesmärkide nimel, kes hoolib ja märkab ning kes aitab üksteisel oma rada leida. Seetõttu saab Viimsi Gümnaasium inimestele koduseks ja armsaks ning selles ühtses ja soojas meeskonnas kasvavad õpilased mitte ainult haritud noorteks, vaid ka ettevõtlikeks, ennastjuhtivateks ning üksteist märkavateks ühiskonnaliikmeteks.”

Hetkel täitmata ametikohad puuduvad. Kui tunned, et just meie oleme sinu inimesed ja meie kool on just sinu koht, siis võta meiega julgelt ühendust, et teaksime sinuga arvestada!

Meie koolis
on kombeks

  • omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi pidev arendamine,
  • inspireerivad kolleegid ja mõnus meeskonnatunne,
  • huvitav, vastutus- ja tähendusrikas töö,
  • eripalgelised ja põnevad väljakutsed,
  • unikaalne kogemus ja pidev eneseareng läbi uuenduslike tegevuste,
  • tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes. 

Soovid ka sellest osa saada?

Anna meile endast märku ja me võtame sinuga ühendust!

VIHJEKAST

Oleme tänulikud, kui Sa saad meile soovitada head õpetajat, kelle poole meie saaksime vajadusel pöörduda ja konkursile kutsuda!