VABAD AMETIKOHAD

“Meie gümnaasiumis töötavad pühendunud meeskonnaliikmed, kelle professionaalsus, mõtteviis, koostöisus ja uuendusmeelsus on ennastjuhtiva õppija arengu toetamise alussammasteks. Julgustame oma inimesi koos kasvama ja homset maailma paremaks muutma.”

Hea õpetaja, tule Sina ka meie tuumikmeeskonda, kui Sulle on oluline tähendusega töö ja toetav töökeskkond!

Otsime oma kooliperre uusi liikmeid 2024/25. õppeaastaks järgmiste kursuste juhendamiseks: ajalugu (osaline koormus), bioloogia (osaline koormus), füüsika (osaline koormus), hispaania keel (osaline koormus), inglise keel (täiskoormus), kehaline kasvatus (osaline või täiskoormus), matemaatika (osaline või täiskoormus), muusika (asenduskoht) ja prantsuse keel (osaline koormus).

Meie õpetaja on Viimsi Gümnaasiumis tööõnnelik, sest tal on

• toredad õppijad ja ägedad meeskonnakaaslased,

• rõõm panustada omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi jätkuvasse ülesehitamisse,

• õpetaja arenguprogramm ja mentori tugi, kui ta on alustav õpetaja või õpetajaks õppiv tudeng,

• sünergiat toetavaid koosolemise ja -loome võimalusi,

• täiendava tasu eest võimalus juhendada UPT-d, valikkursusi ja mentorgruppi,

• lisaks 56 kalendripäevaga põhipuhkusele 3 virgestuspäeva aastas,

• paindlik töökorraldus koolivaheaegadel,

• hooliv ja tööõnne väärtustav koolikeskkond,

• professionaalset arengut toetavad sise- ja väliskoolitused,

• võimalus olla osa tegusast riigigümnaasiumide võrgustikust,

• õpetajate vaikses tööruumis massaažitool ja valgusteraapia lamp energia hoidmiseks,

• kooli logoga pusa ja kott.

Oled oodatud, kui

• omad või oled omandamas kõrgharidust,

• oled ettevõtlik, algatusvõimeline ja loov,

• oled koostöine meeskonnaliige,

• oled rõõmsameelne, väga hea suhtleja ja väärtustad häid suhteid,

• oled korrektne ja usaldusväärne,

• Sind kõnetavad meie väärtused ja tunned, et oleme just Sinu jaoks õige kool.

Tööle asumise aeg on 14. august 2024.

Kandideerimise tähtaeg on 7. aprill 2024. Lisaks CV-le ootame Sinu kuni 3-minutilist videotutvustust, kus räägid endast ja jagad oma nägemust õpetaja rollist meie gümnaasiumis. Täida kandideerimisavaldus ja tule meile! Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, helista telefonil 56 931 918 või kirjuta

Me peame üksteisest lugu. Usume, et vastastikune viisakus, hoolivus, sallivus ja kokkulepetest kinnipidamine on toimiva töökultuuri oluliseks osaks.

Me teeme koostööd, õppides üksteiselt ja koos, otsides lahendusi ja ideid, mis meid edasi viivad. Me seame sihte ühiselt ja unistame julgelt.

Me väärtustame kohalolu. Kuulame ja märkame, oleme mõttega kaasas ja südamega kohal.

Me oleme avatud ja uudishimulikud. Nii märkame võimalusi ja põnevaid väljakutseid. Me jagame rõõme ja muresid, sest nii on mure poole väiksem ja rõõm topelt suur.

Me peame oluliseks pidevat arengut. Me usume oma võimekusse, soovime õppida ja kogeda uut. Me väärtustame iga meeskonnaliikme soovi paremaks saada ning innustame uurima, mõtestama ja katsetama.

Täitmata ametikohad puuduvad või ei leidnud tööpakkumist? Kui sa tunned, et just meie oleme sinu inimesed ja meie kool on just sinu koht, siis võta meiega julgelt ühendust, et teaksime sinuga arvestada!

Meie koolis
on kombeks

• omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi pidev arendamine,
  • inspireerivad kolleegid ja mõnus meeskonnatunne,
  • huvitav, vastutus- ja tähendusrikas töö,
  • eripalgelised ja põnevad väljakutsed,
  • unikaalne kogemus ja pidev eneseareng läbi uuenduslike tegevuste,
  • tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Soovid ka sellest osa saada?

Anna meile endast märku ja me võtame sinuga ühendust!

VIHJEKAST

Oleme tänulikud, kui Sa saad meile soovitada head õpetajat, kelle poole meie saaksime vajadusel pöörduda ja konkursile kutsuda!