ÕPIKESKUS

Meie kooli raamatukogu on õpikeskus, mis asub koolimaja II korrusel. Õpikeskuses saab laenutada õppe-, ilu- ja teatmekirjandust, kasutada arvuteid kahel püsival arvutikohal, laenutada koolipäevaks sülearvuteid, paljundada, lugeda ja tegeleda rühmatööga. Õpikeskus on avatud alati, kui kool on avatud.

Raamatuid ja sülearvuteid on lihtne laenutada ning tagastada iseteenidus automaadist, kuhu sisselogimiseks läheb vaja õpilaspiletit või ID-kaarti.

Meie koolis laenutatavaid raamatuid on lihtne otsida raamatukogude infosüsteemist RIKS. Otsi raamatuid siit!

Õpikeskust juhib ja vajadusel on abiks raamatute riiulitest leidmisel ja laenutamisel Mart Felding, temaga saab ühendust läbi Stuudiumi, e-posti aadressi ja telefonil 56 947 736.