ÜLDKONTAKT

VIIMSI GÜMNAASIUM

+372 56 947 818

Tammepõllu tee 2, Haabneeme, 74001

reg.kood 77000068

MEIE MEESKOND

Karmen
Paul


Koolijuht,
G3 mentor

56 931 918

Vastuvõtt kokkuleppel

Ingrid
Hermet


ÕPPEKORRALDUSJUHT,
G3 mentor


56 947 792

Maarja
Urb


ÕPPE- ja arendusJUHT,
G1 mentor

56 797 389 

Signe
Rohtla


JUHIABI

56 947 818

Erko
Jäär


IT JUHT

50 67 293

Merle
Nestra


KOMMUNIKATSIOONIJUHT,
Rootsi keel,
g3 mentor

56 904 163

Martin
Männik


HARIDUSTEHNOLOOG,
IT Moodul,

56 947 783

Lemme
Randma


Õpilasnõustaja,
Inimene ühiskonnas

56 944 063

Maris
Raba


Psühholoog
karjäärinõustaja

 56 466 730

Mart
Felding


Õpikeskuse juht,
G2 mentor

 56 947 736

Merike
Hindreus


HUVIJUHT,
Rekreatsioon,
g2 mentor

56 947 758

Margit
Kivimäe


ADMINISTRAATOR

56 940 672

Margarita
Kozorez


Kooliõde

56 940 359

Anastassia
Aarma


VENE KEEL,
g2 mentor

RUUM 319

Arsen
Abeljan


KEHALINE KASVATUS
G2 mentor

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Hille
Eek


KEEMIA,
Loodus & Keskkond,
inimene & tervis,
LoodusteadusED,
g2 mentOR

RUUM 324

Kairi
Heinsalu


Matemaatika,
reaalmoodul

RUUM 304

Ülle
Hermlin


Eesti keel & Kirjandus
G2 MENTOR

RUUM 202

Viire
Jagomägi


Kunst,
Ruum & Disain,
g3 mentor

RUUM 305

Liisu
Jallai


Matemaatika

 

Kristiina
Joon


GEOGRAAFIA,
Loodus ja keskkond

RUUM 305

Rain
Jääger


KEHALINE KASVATUS,
G1 mentor

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Liisi
Kaljo


MATEMAATIKA

RUUM 304

 

Diana
Kinstler


vene keel
lapsehoolduspuhkusel

RUUM 318

 

Kerstin
Kippar


matemaatika

RUUM 303

Liina
Kitt


projektijuht,
koostööõpetus,
inimene ühiskonnas,
g2 mentor

RUUM 316

Kaidi
Kolsar


Eesti keel & kirjandus,
KULTUUR, KIRJANDUS & KEEL,
Õigusruum & politoloogia,
g1 mentor

RUUM 203

Kristiine
Kurema


eesti keel & kirjandus,
Õpetaja kui juht,
g2 mentor

RUUM 204

Reesi
Kuslap


Ajalugu & ühiskonnaõpetus,
õpetaja kui juht,
g1 mentor

RUUM 202

Carmen
Kõrvek


Hispaania keel,
g2 mentor

RUUM 306

Ilana
Menkova


matemaatika

RUUM 304

Mariann
Nirk


muusika,
Rekreatsioon

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Kristiina
Noormets


Ajalugu & ühiskonnaõpetus,
Õigusruum & Politoloogia,
g3 mentor

AUDITOORIUM

Ave
Ojasoon


Kehaline Kasvatus,
Rekreatsioon,
G1 Mentor

KARULAUGU SPORDIKESKUS

 

Eve
Palm


INGLISE KEEL,
g3 mentor

RUUM 216

Ülle
Pinnonen


EESTI KEEL & KIRJANDUS,
g3 mentOR

RUUM 201

Kaitel
Poobus


inglise keel,
Filmikunst,
g1 mentor

RUUM 205

Matthijs
Quaijtaal


Inglise keel,
21. sajandi meediaruuM,
g1 mentor

RUUM 218

Ivi
Rammul


Bioloogia,
Loodus & Keskkond,
LoodusteadusED,
g3 mentor

RUUM 326

Kirsi
Rannaste


eesti keel & kirjandus,
KULTUUR, KIRJANDUS & KEEL,
Filmikunst,
G1 Mentor

RUUM 217

Ruth
Rappold


soome keel,
Saksa keel,
g3 mentor

RUUM 319

Mery
Rosenberg


matemaatika,
G1 mentor

RUUM 304

Ingrid
Rõigas


füüsika,
reaalmoodul,
Loodusteadused,
g3 mentor

RUUM 325

Tiina
Sard


matemaatika

RUUM 304

Marlene
Suits


INGLISE KEEL,
G1 Mentor

Kristin
Parve


MATEMAATIKA

RUUM 317

Janika
Stets


Vene keel,
g2 mentor

RUUM 319

Siret
Sulaoja


kehaline kasvatus

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Tuuli
Tappo


Prantsuse keel,
inglise keel

RUUM 222

Kärolin
Tuisk


Muusika,
teatrikunst

RUUM 226

Külli
Täht


Eesti keel & kirjandus,
Teatrikunst

Sirli
Univer


Inglise keel

RUUM 318

Eva
Vihmaru


matemaatika

RUUM 317

Paavo
Viilup


Stuudiumi administraator,
Kultuur, kirjandus & keel
IT moodul

MOODUL- JA VALIKKURSUSTE JUHENDAJAD

Emily
Bruus


Filmikunst,
Sissejuhatus Videograafiasse

Andre
Hansaar


RIIGIKAITSE

Lauri
Hussar


21. sajandi meediaruum

Marta
Jõgi


Inimene ja tervis

Triinu
Jürves


Loomemoodul

Andreas
Kalvet


loomemoodul

Liina
Kanarbik


21. sajandi meediaruum

Marta
Kask


inimene & Tervis

Katrin
Keskla


rootsi keel

Kreet
Kurvits


õigusruum ja politoloogia

Kristiina
Kägu


majandus

Kerdo
Kütt


inseneeria

Kertu
Lepiksaar


Inseneeria

Anu
Leps


Õigusruum & politoloogia

Helena
Lotman


Loomemoodul

Karin
Luiga


21. sajandi meediaruum

Georg
Merilo


praktilised läbirääkimisoskused

Holger
Mets


iT moodul

Triin
Noorkõiv


Õpetaja kui juht

Helen
Orav-Kotta


ettevõtlusmoodul

 

Eva
Pettinen


Jooga

Brandon
Povilaitis


loojutustamine

Jaan
Roop


Inseneeria

Martin
Thalfeldt


Inseneeria

Anna
Torim


Inimene & tervis

Maarika
Truu


Majandus,
Ettevõtlus

 

Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 18, Tartu, 50088; ; 735 0222)

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis: Hille Voolaid: 

Viimane muudatus: 4.10.2021