ÜLDKONTAKT

VIIMSI GÜMNAASIUM

kool@vgm.edu.ee

+372 56 947 818

Tammepõllu tee 2, Haabneeme, 74001

MEIE MEESKOND

Karmen
Paul

Koolijuht

karmen.paul@vgm.edu.ee

56 931 918

Ingrid
Hermet

ÕPPEKORRALDUSJUHT

ingrid.hermet@vgm.edu.ee

56 947 792

Maarja
Urb

õppejuht

maarja.urb@vgm.edu.ee

56 797 389

Signe
Rohtla

JUHIABI

signe.rohtla@vgm.edu.ee

56 947 818

Erko
Jäär

IT-juht

erko.jaar@vgm.edu.ee

 

Merle
Nestra

KOMMUNIKATSIOONIJUHT

merle.nestra@vgm.edu.ee

56 904 163

Martin
Männik

HARIDUSTEHNOLOOG

martin.mannik@vgm.edu.ee

56 947 783

Merike
Hindreus

HUVIJUHT

merike.hindreus@vgm.edu.ee

56 947 758

Lemme
Randma

Õpilasnõustaja

lemme.randma@vgm.edu.ee

56 944 063

Maris
Kaiva

Raamatukogu juhataja

maris.kaiva@vgm.edu.ee

56 947 736

Margit
Kivimäe

ADMINISTRAATOR

margit.kivimae@vgm.edu.ee

56 940 672

Margarita
Kozorez

Kooliõde

margarita.kozorez@gmail.com

 

TUUMIKMEESKOND

Anastassia
Aarma

VENE KEEL

anastassia.aarma@vgm.edu.ee

RUUM 319

Arsen
Abeljan

KEHALINE KASVATUS

arsen.abeljan@vgm.edu.ee

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Hille
Eek

KEEMIA

hille.eek@vgm.edu.ee

RUUM 324

Kairi
Heinsalu

Matemaatika

kairi.heinsalu@vgm.edu.ee

RUUM 304

Ingrid
Imelik

inglise keel

ingrid.imelik@vgm.edu.ee

RUUM 219

Viire
Jagomägi

Kunst

viire.jagomagi@vgm.edu.ee

RUUM 305

Diana
Kinstler

vene keel

diana.kinstler@vgm.edu.ee

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

 

Kerstin
Kippar

matemaatika

kerstin.kippar@vgm.edu.ee

RUUM 303

 

Liina
Kitt

saksa keel
projektijuht
koostööõpetus

liina.kitt@vgm.edu.ee

RUUM 316

 

Kaidi
Kolsar

Eesti keel & kirjandus

kaidi.kolsar@vgm.edu.ee

RUUM 203

 

Kristiine
Kurema

eesti keel & kirjandus

kristiine.kurema@vgm.edu.ee

RUUM 204

 

Reesi
Kuslap

Ajalugu & ühiskonnaõpetus

reesi.kuslap@vgm.edu.ee

RUUM 202

 

Carmen
Kõrvek

Hispaania keel

carmen.korvek@vgm.edu.ee

RUUM 306

 

Aive
Mikk

GEOGRAAFIA

aive.mikk@vgm.edu.ee

RUUM 326

 

Mariann
Nirk

muusika

mariann.nirk@vgm.edu.ee

RUUM 226

 

Kristiina
Noormets

Ajalugu & ühiskonnaõpetus

kristiina.noormets@vgm.edu.ee

 

Helen
Orav-Kotta

BIOLOOGIA

RUUM 326

 

Eve
Palm

INGLISE KEEL

eve.palm@vgm.edu.ee

RUUM 216

 

Kaitel
Poobus

inglise keel &
kehaline kasvatus

kaitel.poobus@vgm.edu.ee

RUUM 205

 

Matthijs
Quaijtaal

Inglise keel

matthijs.quaijtaal@vgm.edu.ee

RUUM 218

Kirsi
Rannaste

eesti keel & kirjandus

kirsi.rannaste@vgm.edu.ee

RUUM 217

Mery
Rosenberg

matemaatika

mery.rosenberg@vgm.edu.ee

RUUM 302

Ingrid
Rõigas

füüsika

ingrid.roigas@vgm.edu.ee

RUUM 325

Tiina
Sard

matemaatika

tiina.sard@vgm.edu.ee

RUUM 304

Ilana
Sominskaja

matemaatika

ilana.sominskaja@vgm.edu.ee

RUUM 304

 

Siret
Sulaoja

kehaline kasvatus

siret.sulaoja@vgm.edu.ee

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Janika
Stets

Vene keel

janika.stets@vgm.edu.ee

RUUM 319

 

Kaisa
Tamvere

Prantsuse keel, karjäärinõustamine

kaisa.tamvere@vgm.edu.ee

RUUM 222

Nikolai
Tšaškin

Vene keel

 

RUUM 318

Sirli
Univer

Inglise keel

sirli.univer@vgm.edu.ee

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Eva
Vihmaru

matemaatika

eva.vihmaru@vgm.edu.ee

RUUM 317

Paavo
Viilup

Stuudiumi administraator,
Keel ja kirjandus
moodul

paavo.viilup@vgm.edu.ee

MOODUL- JA VALIKKURSUSTE JUHENDAJAD

Andre
Hansaar

RIIGIKAITSE

macanudo.mi@gmail.com

Rain
Jääger

rekreatsioonimoodul

rainjaager@gmail.com

Katrin
Keskla

rootsi keel

katrin.keskla@vgm.edu.ee

RUUM 222

Maarjus
Kirs

inseneeriamoodul

maarjus.k7@gmail.com

Egge
Kulbok-Lattik

Rahvusvahelised suhted & filosoofia

egge.kulboklattik@gmail.com

Kristiina
Kägu

ettevõtlusmoodul

kristiina.kagu@gmail.com

Eva
Pettinen

Pilates & jooga

eva@flexuspilates.com

Janek
Popell

majandusmoodul

janek.popell@gmail.com

Bibi
Raid

Kirjanduse- ja keelemoodul

bibi.raid@tik.edu.ee

Ivi
Rammul

Loodus & Keskkond,
Rekreatsioonimoodul

ivi.rammul@vgm.edu.ee

RUUM 326

Ruth
Rappold

soome keel

ruth.rappold@vgm.edu.ee

Heidi Elisabet
Soosalu

Loodusmoodul

heidi.soosalu@taltech.ee

Kristel
Tomson

ettevõtlusmoodul

kristel.tomson@icloud.com

Külli
Täht

Teatrikunsti
moodul

kulli.taht@vgm.edu.ee

RUUM 108

 

Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 18, Tartu, 50088; hm@hm.ee; 735 0222)

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis: Hille Voolaid: 

Viimane muudatus: 23.08.2019

Close Menu