ÜLDKONTAKT

VIIMSI GÜMNAASIUM

kool@vgm.edu.ee

+372 56 947 818

Tammepõllu tee 2, Haabneeme, 74001

MEIE MEESKOND

Karmen Paul

Koolijuht

karmen.paul@vgm.edu.ee

56 931 918

Ingrid Hermet

ÕPPEKORRALDUSJUHT

ingrid.hermet@vgm.edu.ee

56 947 792

Maarja Urb

õppejuht

maarja.urb@vgm.edu.ee

56 797 389

Signe Rohtla

JUHIABI

signe.rohtla@vgm.edu.ee

56 947 818

Erko Jäär

IT-juht

erko.jaar@vgm.edu.ee

 

Merle Nestra

KOMMUNIKATSIOONIJUHT

merle.nestra@vgm.edu.ee

56 904 163

Martin Männik

HARIDUSTEHNOLOOG

martin.mannik@vgm.edu.ee

56 947 783

Merike Hindreus

HUVIJUHT

merike.hindreus@vgm.edu.ee

56 947 758

Lemme Randma

Õpilasnõustaja

lemme.randma@vgm.edu.ee

56 944 063

Maris Kaiva

Raamatukogu juhataja

maris.kaiva@vgm.edu.ee

56 947 736

Margit Kivimäe

ADMINISTRAATOR

margit.kivimae@vgm.edu.ee

56 940 672

Margarita Kozorez

Kooliõde

margarita.kozorez@gmail.com

 

Anastassia
Aarma

VENE KEEL

anastassia.aarma@vgm.edu.ee

RUUM 319

Hille
Eek

KEEMIA

hille.eek@vgm.edu.ee

RUUM 324

Andre
Hansaar

RIIGIKAITSE

macanudo.mi@gmail.com

Kairi
Heinsalu

Matemaatika

kairi.heinsalu@vgm.edu.ee

RUUM 304

Ingrid
Imelik

inglise keel

ingrid.imelik@vgm.edu.ee

RUUM 219

Viire
Jagomägi

Kunst

viire.jagomagi@vgm.edu.ee

RUUM 305

Tatjana
Jakovleva

KEHALINE KASVATUS

tatjana.jakovleva@vgm.edu.ee

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Liisu
Jallai

G3 lennujuht

liisu.jallai@vgm.edu.ee

 

Rain
Jääger

rekreatsioonimoodul

rainjaager@gmail.com

 

Katrin
Keskla

rootsi keel

katrin.keskla@vgm.edu.ee

RUUM 222

Diana
Kinstler

vene keel

diana.kinstler@vgm.edu.ee

RUUM 318

 

Kerstin
Kippar

matemaatika

kerstin.kippar@vgm.edu.ee

RUUM 303

 

Maarjus
Kirs

inseneeriamoodul

maarjus.k7@gmail.com

 

Liina
Kitt

saksa keel

liina.kitt@vgm.edu.ee

RUUM 316

 

Kaidi
Kolsar

Eesti keel & kirjandus

kaidi.kolsar@vgm.edu.ee

RUUM 203

 

Egge
Kulbok-Lattik

Rahvusvahelised suhted & filosoofia

egge.kulboklattik@gmail.com

 

Kristiine
Kurema

eesti keel &
kirjandus

kristiine.kurema@vgm.edu.ee

RUUM 204

 

Reesi
Kuslap

Ajalugu &
ühiskonnaõpetus

reesi.kuslap@vgm.edu.ee

RUUM 202

 

Carmen
Kõrvek

Hispaania keel

carmen.korvek@vgm.edu.ee

RUUM 306

 

Kristiina
Kägu

ettevõtlusmoodul

kristiina.kagu@gmail.com

 

Aive
Mikk

GEOGRAAFIA

aive.mikk@vgm.edu.ee

RUUM 326

 

Mariann
Nirk

muusika

mariann.nirk@vgm.edu.ee

RUUM 226

 

Kristiina
Noormets

Ajalugu &
ühiskonnaõpetus

kristiina.noormets@vgm.edu.ee

 

Pilleriin
Paidla

Füüsika &
matemaatika

pilleriin.paidla@vgm.edu.ee

RUUM 325

 

Eva
Pettinen

Pilates & jooga

eva@flexuspilates.com

 

Kaitel
Poobus

inglise keel &
kehaline kasvatus

kaitel.poobus@vgm.edu.ee

RUUM 205

 

Janek
Popell

majandusmoodul

janek.popell@gmail.com

 

Matthijs
Quaijtaal

Inglise keel

matt@vgm.edu.ee

RUUM 218

Bibi
Raid

Kirjanduse- ja
keelemoodul

bibi.raid@tik.edu.ee

 

Ivi
Rammul

Loodus & Keskkond,
Rekreatsioonimoodul

ivi.rammul@vgm.edu.ee

RUUM 326

Kirsi
Rannaste

eesti keel & kirjandus

kirsi.rannaste@vgm.edu.ee

RUUM 217

Ruth
Rappold

soome keel

ruth.rappold@vgm.edu.ee

 

Ingrid
Rõigas

füüsika

ingrid.roigas@vgm.edu.ee

RUUM 325

Tiina
Sard

matemaatika

tiina.sard@vgm.edu.ee

RUUM 304

Ilana
Sominskaja

matemaatika

ilana.sominskaja@vgm.edu.ee

RUUM 304

 

Heidi Elisabet
Soosalu

Loodusmoodul

heidi.soosalu@taltech.ee

Siret
Sulaoja

kehaline kasvatus

siret.sulaoja@vgm.edu.ee

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Siiri
Sööt

matemaatika

siiri.soot@vgm.edu.ee

RUUM 302

 

Kaisa
Tamvere

Prantsuse keel,
karjäärinõustamine

kaisa.tamvere@vgm.edu.ee

RUUM 222

Kristel
Tomson

ettevõtlusmoodul

kristel.tomson@icloud.com

Külli
Täht

Teatrikunsti
moodul

kulli.taht@vgm.edu.ee

RUUM 108

Sirli
Univer

Inglise keel

sirli.univer@vgm.edu.ee

RUUM 216

Eva
Vihmaru

matemaatika

eva.vihmaru@vgm.edu.ee

RUUM 317

Paavo
Viilup

Stuudiumi administraator,
Keel ja kirjandus
moodul

paavo.viilup@vgm.edu.ee

 

Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeeriumi Harjumaa piirkonna ekspert Piret Hiisjärv: 

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis: Hille Voolaid: 

Viimane muudatus: 02.05.2019

Close Menu