ÜLDKONTAKT

VIIMSI GÜMNAASIUM

+372 56 947 818

Tammepõllu tee 2, Haabneeme, 74001

MEIE MEESKOND

Karmen
Paul


Koolijuht,
G1 mentor

56 931 918

Ingrid
Hermet


ÕPPEKORRALDUSJUHT


56 947 792

Maarja
Urb


ÕPPEJUHT

56 797 389 LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Signe
Rohtla


JUHIABI

56 947 818

Erko
Jäär


IT JUHT

50 67 293

Merle
Nestra


KOMMUNIKATSIOONIJUHT,
g1 mentor

56 904 163

Martin
Männik


HARIDUSTEHNOLOOG,
21. sajandi meediaruum,
g2 mentor

56 947 783

Merike
Hindreus


HUVIJUHT,
Rekreatsioon,
g3 mentor

56 947 758

Lemme
Randma


Õpilasnõustaja,
Inimene ühiskonnas

56 944 063

Maris
Kaiva


Raamatukogu juhataja

56 947 736

Margit
Kivimäe


ADMINISTRAATOR

56 940 672

Margarita
Kozorez


Kooliõde

56 940 359

TUUMIKMEESKOND

Anastassia
Aarma


VENE KEEL

RUUM 319

Arsen
Abeljan


KEHALINE KASVATUS

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Hille
Eek


KEEMIA,
Loodus & Keskkond,
inimene & tervis,
LoodusteadusED,
g3 mentOR

RUUM 324

Kairi
Heinsalu


Matemaatika,
reaalmoodul

RUUM 304

Ingrid
Imelik


inglise keel,
Inimene ühiskonnas,
g2 mentor

RUUM 219

Rain
Jääger


KEHALINE KASVATUS

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Viire
Jagomägi


Kunst,
Ruum & Disain,
g1 mentor

RUUM 305

Diana
Kinstler


vene keel

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Kerstin
Kippar


matemaatika,
g2 mentor

RUUM 303

Liina
Kitt


saksa keel, projektijuht,
koostööõpetus,
g3 mentor

RUUM 316

Kaidi
Kolsar


Eesti keel & kirjandus,
keel & kirjandus,
Õigusruum & politoloogia,
g2 mentor

RUUM 203

Kristiine
Kurema


eesti keel & kirjandus,
Õpetaja kui juht,
g3 mentor

RUUM 204

Reesi
Kuslap


Ajalugu & ühiskonnaõpetus,
õpetaja kui juht,
g2 mentor

RUUM 202

Carmen
Kõrvek


Hispaania keel,
g3 mentor

RUUM 306

Aive
Mikk


GEOGRAAFIA,
Inimene ühiskonnas,
g2 mentoR

RUUM 326

Mariann
Nirk


muusika,
teatrikunst,
g2 mentor

RUUM 226

Kristiina
Noormets


Ajalugu & ühiskonnaõpetus,
g1 mentor

Eve
Palm


INGLISE KEEL,
g1 mentor

RUUM 216

Ülle
Pinnonen


EESTI KEEL & KIRJANDUS,
g1 mentOR

RUUM 201

Kaitel
Poobus


inglise keel,
Filmindus,
g2 mentor

RUUM 205

Matthijs
Quaijtaal


Inglise keel,
21. sajandi meediaruuM
g3 mentor

RUUM 218

Ivi
Rammul


Bioloogia,
Loodus & Keskkond,
LoodusteadusED,
g1 mentor

RUUM 326

Kirsi
Rannaste


eesti keel & kirjandus,
Keel & kirjandus,
Filmindus,
g3 mentor

RUUM 217

Ruth
Rappold


soome keel,
Saksa keel,
g1 mentor

Mery
Rosenberg


matemaatika

RUUM 302

Ingrid
Rõigas


füüsika,
reaalmoodul,
Loodusteadused,
g1 mentor

RUUM 325

Tiina
Sard


matemaatika

RUUM 304

Ilana
Sominskaja


matemaatika

RUUM 304

Janika
Stets


Vene keel

RUUM 319

Siret
Sulaoja


kehaline kasvatus,
g2 mentor

KARULAUGU SPORDIKESKUS

Kaisa
Tamvere


Prantsuse keel,
karjäärikoordineerimine,
g2 mentor

RUUM 222

Nikolai
Tšaškin


Vene keel

RUUM 318

Külli
Täht


Eesti keel & kirjandus,
Teatrikunst,
g1 mentor

RUUM 108

Sirli
Univer


Inglise keel

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Eva
Vihmaru


matemaatika

RUUM 317

Paavo
Viilup


Stuudiumi administraator,
Keel ja kirjandus,
IT moodul

MOODUL- JA VALIKKURSUSTE JUHENDAJAD

Emily
Bruus


Sissejuhatus Videograafiasse

Marta
Jõgi


Inimene ja tervis

Andre
Hansaar


RIIGIKAITSE

Katrin
Keskla


rootsi keel

RUUM 222

Karin
Käär


Loodus & Keskkond

Kerdo
Kütt


Inseneeria

Anu
Leps


Õigusruum & politoloogia

Holger
Mets


iT moodul

Anni
Metstak


Rekreatsioon

Triin
Noorkõiv


Õpetaja kui juht

Helen
Orav-Kotta


ettevõtlusmoodul

Gaili
Parts


Õigusruum & politoloogia

Eva
Pettinen


Pilates & jooga

Siret
Piirsalu


Inimene ja Tervis

Janek
Popell


majandus

Anneli
Ramjalg


inseneeria

Jana
Reikop


Esmaabi

Annika
Remmel


21. sajandi meediaruum

Katrin
Sigijane


Filmindus

Kaarel
Zimmer


Rekreatsioon

Kristel
Tomson


ettevõtlus

 

Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 18, Tartu, 50088; ; 735 0222)

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis: Hille Voolaid: 

Viimane muudatus: 23.08.2019

Close Menu