INFO G2 JA G3 SISSEASTUJALE

Viimsi Gümnaasiumi vastuvõtukorra leiad siit.

• Viimsi Gümnaasiumi G2 või G3 klassiastmesse vastuvõtmise eeldusteks on põhiharidus või vastav välisriigis omandatud haridus ning eelnevate gümnaasiumiõpingute positiivsed õpitulemused.
  • Mitterahuldavate perioodihinnetega Viimsi Gümnaasiumisse kandideerida ei saa.
  • G2 või G3 klassiastmesse kandideerimiseks tuleb perioodil 10.06-15.06.2020 sisseastumiskeskkonnas esitada sisseastumisdokumendid:
    • läbitud klassiastme(te) tunnistus(ed)
    • õpilasraamatu väljavõte, kus märge läbitud klassiastme lõpetamisest;
    • motivatsioonikiri, milles kandidaat analüüsib end õppijana, selgitab isiklikke eesmärke ning põhjendab kooli vahetuse soovi.
  • Kandidaadid kutsutakse vestlusele.Vestlused toimuvad 17.-19.06.20
  • Kandidaatide hinnete, motivatsioonikirja ja vestluse tulemuste põhjal koostab komisjon pingerea.
  • Vastuvõtukomisjon otsustab ja direktor kinnitab gümnaasiumi vastuvõtutingimuste täitmise alusel õpilase gümnaasiumi G2 või G3 klassiastmesse vastuvõtmise lähtudes moodustunud pingereast 26. juunil 2020.