INFO G2 JA G3 SISSEASTUJALE

Viimsi Gümnaasiumi vastuvõtukorra leiad siit.

• Viimsi Gümnaasiumi G2 või G3 klassiastmesse vastuvõtmise eeldusteks on põhiharidus või vastav välisriigis omandatud haridus ning eelnevate gümnaasiumiõpingute positiivsed õpitulemused.
  • Mitterahuldavate perioodihinnetega Viimsi Gümnaasiumisse kandideerida ei saa.
  • G2 või G3 klassiastmesse kandideerimiseks tuleb hiljemalt 17.06.19 sisseastumiskeskkonnas esitada sisseastumisdokumendid:
    • läbitud klassiastme(te) tunnistus(ed)
    • õpilasraamatu väljavõte, kus märge läbitud klassiastme lõpetamisest;
    • motivatsioonikiri, milles kandidaat analüüsib end õppijana, selgitab isiklikke eesmärke ning põhjendab kooli vahetuse soovi.
  • Kandidaadid kutsutakse vestlusele, mis toimub 21.06.19
  • Kandidaatide hinnete, motivatsioonikirja ja vestluse tulemuste põhjal koostab komisjon pingerea.
  • Vastuvõtukomisjon otsustab ja direktor kinnitab gümnaasiumi vastuvõtutingimuste täitmise alusel õpilase gümnaasiumi G2 või G3 klassiastmesse vastuvõtmise lähtudes moodustunud pingereast 25. juunil.