Tule meile!

Valikutega loome maailma!

VASTUVÕTT G1 KLASSIASTMESSE

Kandideerimise eelduseks on positiivsed õpitulemused läbitud klassiastme tunnistusel ning G1 kandidaatidel järeleksamita sooritatud põhikooli lõpueksamid. Kõigi küsimuste puhul kirjuta õppekorraldusjuht Ingrid Hermetile aadressil

Sisseastujale

Kuidas ja miks tulla õppima Viimsi Gümnaasiumisse?

Miks?

Valikutega loome maailma

Viimsi Gümnaasiumis kirjutad Sina ise oma loo. Meie pakume Sulle rohkesti valikuid, võimalusi ennast teostada, mõnusat ja tänapäevast keskkonda ning toredaid ja pühendunud õpetajaid.

Vali huvipakkuv moodul

Suuna valimine on eilne päev! Tule katseta moodulipõhist õpet. Igal aastal on Sul võimalik valida endale huvipakkuv moodul. Tutvu pakutavate moodulitega siin.

Suur hulk valikaineid

Lisaks võimalusele valida endale huvipakkuv moodul on Sul igas perioodis võimalus valida ka valikaine, olgu selleks siis mõni võõrkeel, e-sport või jooga. Sina valid! Tutvu valikainetega siin.

Majas ainult gümnasistid

Nagu nimestki võib järeldada, on Viimsi Gümnaasiumi näol tegu ainult gümnaasiumiastmega.  Meile tulles kohtad koolimajas kaaslaseid, kellega ühes kirjutad oma elu lugu.