You are currently viewing Goldbergi masina konkursi lõppvõistlusel viis meie õpilast!

Goldbergi masina konkursi lõppvõistlusel viis meie õpilast!

ETV ja Rakett 69 Goldbergi masina konkursi lõppvõistlusele kvalifitseerusid meie koolist viis õpilast!

Nendeks on Britte Lillevars (Covid-19-püüdja), Olivia Poolamäe (Kojuminek), Karolina Roos (Komm õele), Elisa Tamm (Küünlast lambini), Liisa Õim (Vesi).

Rahvahääletus algas teisipäeval, 14. aprillil kell 07.00 ja lõppeb esmaspäeval, 20. aprillil kell 23.59. Võitja kuulutatakse välja Terevisioonis kolmapäeval, 22. aprillil ning siinsel lehel ja ETV ning Rakett 69 sotsiaalmeedias. Rahvalemmikule on Eesti Masinatööstuse Liit auhinnaks välja pannud 2000 eurot. Oma lemmikud valivad välja ka Rakett 69 toetajad.

Töödega tutvuda ja hääletada saate siin! Tehke seda kindlasti!