You are currently viewing Maakondlikul etluskonkursil saavutas Emili Kelle (G2) esikoha ning Liisa Veski (G1) ja Marta Toomsalu (G1) ühiselt teise koha!

11. märtsil toimus Kosel maakondlik vendade Liivide etluskonkurss. Viimsi Gümnaasiumi esindasid G1 Marta Toomsalu ja Liisa Veski, G2 Emili Kelle.

Loeti Juhan Liivi luuletusi ja Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingut. Kõik kolm VGMi esindanud õpilast olid valinud katkendid Tõnu Õnnepalu romaanidest.

Konkursi žürii premeeris Liisat ja Martat ühise 2. kohaga.

Emili Kelle sai gümnaasiumiastme I koha ja ka üldvõidu, olles Harjumaa esindaja 18. aprillil vabariiklikus voorus Alatskivil.

Õpilasi juhendas Külli Täht. Palju, palju õnne!