You are currently viewing Kultuurinädal

Kultuurinädal

Viimsi Gümnaasiumi õpilasesindus kutsub kooliperet võtma osa esimest korda korraldatavast Kultuurinädalast 2024.

Just nii! Kultuurinädal toimub 18.- 22. märtsil Viimsi Gümnaasiumis.
Sündmust korraldatakse kultuuririkkuse aasta raames.

Ärge magage maha võimalust tutvuda teise riigi kultuuriga ning veeta aega erinevate tegevuste keerises. Sel võimsal märtsi nädalal kaunistavad kooliseinu Itaalia-teemalised pildid ja huvitavad faktid ning koolisööklas pakutakse maitsvaid roogi otse Itaaliast.

Õpilasesindus, sponsorid ja abilised väljastpoolt kooli on ühendanud jõud, et tuua teieni killukesi Itaaliast.

ESMASPÄEVAL, 18. märtsil saab nokitseda aatriumis käsitöölaua taga ning vaadata lühifilmi.
TEISIPÄEVAL JA KOLMAPÄEVAL, 19.-20. märtsil teeme selgeks, kes on VGMi võimsaim ehk õpilaskond saab panna end proovile, võttes osa itaalia-teemalistest mängudest.
NELJAPÄEVAL, 21. märtsil toimub avalik faktide küsimine ning õhtul stiilipidu FESTA.
REEDEL, 22. märtsil toimub kõigile tuttav MUUSIKAREEDE.

Sündmuse tipppunkt on aga vaieldamatult neljapäevaõhtune stiilipidu FESTA, kus saab proovile panna oma laulu- ja tantsuoskused ning pidutseda nagu itaallased. Info selle kohta leiate Stuudiumist.

Pange vaim valmis ja püsige lainel!

Parimate soovidega
VGMi õpilasesindus