You are currently viewing Harjumaa meistrivõistlustelt teatesuusatamises 1. ja 2. koht, gümnaasiumi arvestuses VGMile I koht ja rändkarikas!

Nii poisid kui tüdrukud käisid Harjumaa meistrivõistlustel teatesuusatamises. Tüdrukud saavutasid gümnaasiumi arvestuses II koha ja poisid I koha. Gümnaasiumi arvestuses saavutas VGM I koha ja seega on rändkarikas meie käes.

Alates 2023. a tegi Harjumaa Spordiliit muudatuse, kus gümnaasiumite tulemused arvutatakse põhikooli omast eraldi. Meile on see hea uudis, kuna põhikooli osa meil pole, nüüd on võimalus nii mõnigi teine rändkarikas koju tuua.

Tüdrukute eest võistlesid: Mirtel Põlluäär, Tessa-Bert Kõluvere, Mariann Kullamäe, Marta-Marleen Õun. Poiste eest: Ron-Antero Borissov, Joonas Lember, Andre Luuk ja Richard Piho.

Aitäh kehalise kasvatuse õpetajad, ja palju õnne!