Andreas Kalvetile (G3) tunnustus Eesti Kirjanike Liidu videokonkursilt “Igavesti noor Jaan Kross”

Eesti Kirjanike Liit korraldas Jaan Krossi 100. sünniaastapäevale mõeldes videokonkursi “Igavesti noor Kross”.

Konkursile olid oodatud kooliõpilaste peegeldused Jaan Krossi loomingust. Osalemiseks tuli Youtube’i keskkonda üles laadida avalik video, mis sisaldas viidet #jaankross100. Nii on kõik konkursil osalenud tööd ka avalikult otsitavad ja leitavad.

Konkursi ühe korraldaja ja idee autori Kaur Riismaa sõnul oli eesmärk juhtida noorte tähelepanu Jaan Krossi tegelaste nooruslikkusele ja küsida selle järele, mil moel ja kas Jaan Krossi teosed ning tegelased täna noori kõnetavad.

Üheks konkursi parimaks tööks valiti Andreas Kalveti (G3) video, mis žürii hinnangul evis tugevaimat sõnumit!

Palju õnne ning suur tänu, õpetaja Kaidi Kolsar!

Rohkem infot leiab siit!

Video asub siin!