Füüsikaviktoriin “Spekter” 2019 – meil läks väga hästi!

9. mail 2019 toimus veebipõhine füüsikaviktoriin “Spekter”. Füüsikaviktoriin “Spekter” kutsuti ellu 2015. aastal selleks, et anda erineva tasemega õpilastele võimalus oma füüsikateadmisi proovile panna ning võrrelda oma tulemusi teistega. Viktoriini üheks eesmärgiks on tuua füüsika õppimisse mängulisuse komponenti ning populariseerida IKT vahendite kasutamist füüsika õppimisel ja õpetamisel.

Füüsikaviktoriin aitab näidata õpilastele, et füüsika ei seisne alati arvutusülesannete lahendamises, vaid ka loogilises mõtlemises ja oma kogemuste analüüsimises, õigete ja valede arutluskäikude äratundmistes.

Viimsi Gümnaasiumi õpilastel läks sel aastal väga hästi:
– kõigi 11.kl õpilaste arvestuses saavutas Eestis 4. koha Jorgen Tiigisoon (G2-3);
– kõigi 12. kl õpilaste arvestuses saavutas Eestis 5. koha Janar Velleste, 8. koha Brita-Stiina Sarv ja 9. koha Meeli-Mari Napp (kõik G3-2).

Palju õnne (auhinnad jõuavad teieni enne õppeaasta lõppu)!

Tublid osalejad olid veel G2 õpilased:
Karl Sarapuu
Aron Rubinstein
Argo Ranne
Joosep Seitam
Merilin Radvilavicius
Jüri-Andreas Järviste
Grete Maria Ivanov
Roger Käosaar
Kristel-Heleri Järvi
Gregor Rikberg
Roger Rikberg
Jakob Richard Proos
Caroline Suursaar
Ingrid Oja (G3-1)

Suur tänu kõikidele, kes viktoriinil osalesid!

Lisainfot vaata siit!