Veebipõhise astronoomiaviktoriini “Pulsar” 2020 tulemused

9. märtsil 2020 toimus viies veebipõhine astronoomiaviktoriin “Pulsar”! Küsimused olid koostatud kolmes vanuserühmas: 5.-7. klass, 8.-9. klass jagümnaasium (10.-12. klass). Iga vanuserühma 10 parimat saavad diplomid ja parimad täiendavad auhinnad. Kõigis vanuserühmades oli 30-40 valikvastustega küsimust. Viktoriiniküsimustele vastamise aeg oli piiratud 40 minutiga. Viktoriiniküsimused olid üles ehitatud nooremates rühmades ainult põhikooliteadmistele, vanemas rühmas läheb vaja ka natuke gümnaasiumitarkusi.

VGM õpilased olid väga tublid:
G1 – osalejaid üle Eesti 126, esimeses pooles 17 VGM õpilast, kellest eriti tublid Robin Kivirand (9. koht) ja Mattias Linholm (10. koht);
G2 – osalejaid üle Eesti 135, esimeses pooles 15 VGM õpilast, kellest eriti tublid Kaisa Tepp (2. koht ja saab äramärgitud ka korraldajate poolt) ning Jürgen Maasing (12. koht);
G3 – osalejaid üle Eesti 132, esimeses pooles 9 VGM õpilast, kellest eriti tubli Karl Sarapuu (12. koht).

Palju õnne heade tulemuste puhul, aitäh õpetaja Ingrid Rõigas!

Vaata lisainfot: https://www.teaduskool.ut.ee/et/pulsar