VABAD AMETIKOHAD

“Meie gümnaasiumis töötavad pühendunud meeskonnaliikmed, kelle professionaalsus, mõtteviis, koostöisus ja uuendusmeelsus on ennastjuhtiva õppija arengu toetamise alussammasteks. Julgustame oma inimesi koos kasvama ja homset maailma paremaks muutma.”

 

 

 

Me peame üksteisest lugu. Usume, et vastastikune viisakus, hoolivus, sallivus ja kokkulepetest kinnipidamine on toimiva töökultuuri oluliseks osaks.

Me teeme koostööd, õppides üksteiselt ja koos, otsides lahendusi ja ideid, mis meid edasi viivad. Me seame sihte ühiselt ja unistame julgelt.

Me väärtustame kohalolu. Kuulame ja märkame, oleme mõttega kaasas ja südamega kohal.

Me oleme avatud ja uudishimulikud. Nii märkame võimalusi ja põnevaid väljakutseid. Me jagame rõõme ja muresid, sest nii on mure poole väiksem ja rõõm topelt suur.

Me peame oluliseks pidevat arengut. Me usume oma võimekusse, soovime õppida ja kogeda uut. Me väärtustame iga meeskonnaliikme soovi paremaks saada ning innustame uurima, mõtestama ja katsetama.

 

 

Täitmata ametikohad puuduvad või ei leidnud enda jaoks sobivat tööpakkumist? Kui sa tunned, et just meie oleme sinu inimesed ja meie kool on just sinu koht, siis võta meiega julgelt ühendust, et teaksime sinuga arvestada!

Meie koolis
on kombeks

  • omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi pidev arendamine,
  • inspireerivad kolleegid ja mõnus meeskonnatunne,
  • huvitav, vastutus- ja tähendusrikas töö,
  • eripalgelised ja põnevad väljakutsed,
  • unikaalne kogemus ja pidev eneseareng läbi uuenduslike tegevuste,
  • tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes. 

Soovid ka sellest osa saada?

Anna meile endast märku ja me võtame sinuga ühendust!

VIHJEKAST

Oleme tänulikud, kui Sa saad meile soovitada head õpetajat, kelle poole meie saaksime vajadusel pöörduda ja konkursile kutsuda!