VGM 5 ja tegevused sünnipäevakuul

Viimsi Gümnaasium tähistab sel õppeaastal oma 5. sünnipäeva. Erinevad sünnipäevategevused toimub läbi kogu õppeaasta. Novembrikuu on aga meie sünnipäevakuu, kuna 14. novembril saab VGM 5-aastaseks.

13. novembril 4. tunni ajal kell 13.25 oodatakse kooliperet Artiumisse kontsert-aktusele. Pikkades vahetundides näidatakse kooli aatriumis koolipere poolt koostatud videot.

14. novembril on erinevad sünnipäevategevused, toimub sünnipäevaloos, kostub peomuusika ja pikkades vahetundides näidatakse kooli aatriumis koolipere poolt koostatud videot. Õhtul kell 18.00 ootame kooliperet ja kogukonda koolimajja inspiratsiooniõhtule teemal “Õnn koolis: kuidas jaksata, kui enam ei jaksa”. Selle kohta loe lähemalt siit.

25. novembril toimib Kultuurikatlas vilistlaste pidu vol 1. Selle kohta loe lähemalt siit.

Aitäh, et rõõmustate ja tähistate koos meiega!