You are currently viewing 14.11 toimub VGMis inspiratsiooniõhtu

14.11 toimub VGMis inspiratsiooniõhtu

Oled oodatud 14. novembril kell 18 Viimsi Gümnaasiumisse, kus kohtume Tallinna Ülikooli kommunikatsiooni dotsent Katrin Aavaga teemal:

Õnn koolis: kuidas jaksata, kui enam ei jaksa

• Milleks meile heaolu ja kuidas seda hoida?
  • Millised on neli sammu heaolu kogemiseks?
  • Mis kasu võib olla läbipõlemisest?

Arutleme viimaste teadusuuringute üle ning teeme läbi praktilisi harjutusi.

Loengule lisab huvitavat perspektiivi asjaolu, et meie esimene ekspert Katrin Aava on maailmameister korvpallis.

Uue inspiratsiooniõhtute sarjaga tähistab Viimsi Gümnaasium oma 5. sünnipäeva.

Avame uksed laiemale kogukonnale ja kutsume teid paaril korral aastas osa saama põnevatest loengutest. Inspiratsiooniõhtute läbiv teema ja võtmesõna on investeerimine – iseendasse, oma suhetesse, varasse ja kõigesse, mis mõjutab meie heaolu.

Eksperdid jagavad teadmisi, mis aitavad muutlikel aegadel paremini hakkama saada ning muutustega kohaneda.

Kohtumised on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, registreeri ennast osalema siin: https://forms.gle/7mmrzigRHGxJzHrDA

Tere tulemast Viimsi Gümnaasiumisse!

Katrin Sigijane, hoolekogu liige.