Lastevanemate koosolekud sügis 2023

G1 õppijate vanemate koosolek toimub 3. oktoobril algusega kell 18.00 koolimajas. Koosoleku üldosa toimub kooli aatriumis ning seejärel jätkub koosolek oma lapse mentoriga. Päevakorras on koolikultuuri ja tegemiste tutvustus ning G1 lastevanemate esindaja valimine kooli hoolekogusse. Kokkusaamine võimaldab tuttavaks saada mentori ning koolimajaga.

G2 lastevanemate veebikoosolek toimub virtuaalsena 2. novembril algusega kell 18.00. Üldkoosolekule järgneb arutelu mentorgrupis eraldi lingil. Üldkoosoleku ja mentorgrupi kogunemise lingid edastatakse paar päeva enne koosoleku toimumist Stuudiumisse.

G3 lastevanemate üldkoosolek toimub 19. oktoobril kell 18.00 koolimajas. Üldkoosolekule järgneb arutelu mentorgrupis.