Koolimeedia Hüpernool ootab uusi liikmeid

Hüpernoole uksed on taas liikmekandidaatidele avatud! Jah, Sa lugesid õigesti: Hüpernool ootab uusi liikmeid!

Mida saab Hüpernooles teha?

•Kirjutada arvamus-, probleem-, persooni- ja palju muid lugusid nii veebilehele kui ka paberlehtedesse, et enda ideid ja arvamusi kooliperega jagada!
•Teha fotosid ja videoid erinevatest VGMi üritustest!
•Väljendada end loovalt, küljendades Hüpernoole paberlehti ja proovides kätt ka graafilise disainiga!
•Arendada enda õigekirja- ja kirjutamisoskust, mis on muuseas väga kasulik eesti keele lõpueksamil!
•Olla osa meeldivast Hüpernoole seltskonnast (aastas on toimetusel mitmeid pidusid ning iga õppeaasta septembris võib oodata toimetuse reisi Prangli saarele)!

Kui tunned, et sooviksid koolimeedia tegevustesse panustada, siis saada motivatsioonikiri meilile  29. jaanuari hilisõhtuks enne keskööd! NB! Hüpernooles osalemise eest saaksid selle aasta lõpus ühe valikainepunkti, järgmisel aastal aga juba kaks!

Lisainfo: Eliise Lepp