You are currently viewing Füüsika veebiviktoriini Spekter 2022 tulemused

Füüsika veebiviktoriini Spekter 2022 tulemused

3. mail 2022  toimus veebipõhine füüsikaviktoriin “Spekter”. Viktoriinist võisid osa võtta kõik 8.–12. klasside õpilased sh kutsekoolide õpilased, kes soovisid oma füüsikateadmised proovile panna.

Viimsi Gümnaasium oli väga hästi esindatud – 68 õpilast: G1 – 37 õpilast, neist viis õpilast auhinnalistel kohtadel (pingerida üle-eestiline):

5. Artur Tamm
6. Kevin Kräkel
8. Kaur Tamme
9. Daniel Nurmik
10. Jakob Orav

G2 – 12 õpilast, auhinnaline koht:

8. Daniel Velbaum

G3 – 19 õpilast, neist 2 auhinnalistel kohtadel:

1. Oscar Moretti (Oscarile kuulub ka üle-eestiline gümnaasiumiastme üldvõit)
10. Meribel Kõster

Viktoriini üheks eesmärgiks on tuua füüsika õppimisse mängulisuse komponenti ning populariseerida info- ja kommunikatsioonitehnoloogia vahendite kasutamist füüsika õppimisel ja õpetamisel. Füüsikaviktoriin aitab näidata õpilastele, et füüsika ei seisne alati arvutusülesannete lahendamises, vaid ka loogilises mõtlemises ja oma kogemuste analüüsimises, õigete ja valede arutluskäikude äratundmistes.

Suur aitäh kõigile osalejatele ja palju õnne võitjatele!

Ingrid Rõigas, füüsikaõpetaja