You are currently viewing 21 õppijat osales  üleriigilise ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

21 õppijat osales üleriigilise ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus

20. jaanuaril toimus XXVIII üleriigilise ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor. Eelvoor toimub elektrooniliselt meie kooli arvutilklassis. Olümpiaad on teema- mitte klassipõhine. VGM-ist panevad end proovile 21 õppijat kõikidest kooliastmetest.

Teemal “Islam ja araabia maailm kesk- ja uusajal” osales: Elissa Riinamari Palk, Lars Liimets, Daniela Vikulova, Berit Kupper, Jakob Orav, Marta Toomsalu, Laura-Liisa Laineveer.

Teemal “Eesti 18. sajandil” osales: Artur Alõmov, Hanna-Maria Johanson, Mihkel Kotta, Harriet Werder, Eva-Riin Järve.

Teemal “Teine maailmasõda” osales: Karl Martin Kaasi, Helina Lilleoks, Otto Richard Habicht, Robin Nook, Oscar Moretti, Iko Marten Kiisler, Meriliis Kivimägi, Jan-Erik Kümnik.

Soovime kõigile edu!

Aitäh, juhendaja Kristiina Noormets ja aitäh, olümpiaadi läbiviimisel abistaja, Mart Felding.