You are currently viewing Harjumaa koolide omaloomingukonkurss 2021

Harjumaa koolide omaloomingukonkurss 2021

2021. aasta kevadel korraldasid Viimsi Kooli ja Viimsi Gümnaasiumi õpetajad Harjumaa koolide omaloomingukonkursi 5.-12. klasside õpilastele. Konkursi korraldamist koordineerisid Riita Järve Viimsi Koolist ja Kirsi Rannaste Viimsi Gümnaasiumist.

Konkursi žüriisse kulusid Kadri Kalm, Birgit Pärn, Liis Remmel, Dagne-Anete Soontalu, Triinu Pappel, Lea Pullerits, Gertrud Blaubrük ja Karin Keert Viimsi Koolist ning Ülle Hermlin, Ülle Pinnonen, Külli Täht, Kaidi Kolsar, Kristiine Kurema ja Ingrid Hermet Viimsi Gümnaasiumist.

Tulemused:

9. – 10. KLASS

LUULE

3.-4. KOHT: Triin Korv, G1. Juhendaja: Kristiine Kurema; Eva-Riin Järve, G1. Juhendaja: Ülle Hermlin

Tundliku teemakäsitluse eripreemia: Meriliis Kivimägi, G1. Juhendaja: Ülle Hermlin

Selge ja isikupärase väljenduse eripreemia: Laura-Liis Naat, G1. Juhendaja: Külli Täht

PROOSA

Mõtterännaku eripreemia: Marta Rohtla, G1. Juhendaja: Külli Täht

11. – 12. KLASS

LUULE

3.-4. KOHT: Liisa Veski, G2. Juhendaja: Külli Täht; Gretel Abner, G2. Juhendaja: Kirsi Rannaste

Tõnuõnnepalulike luuletuste eripreemia: Susann Vahe, G2. Juhendaja: Kirsi Rannaste