You are currently viewing Otsime oma kooliperre inglise keele õpetajat

Otsime oma kooliperre inglise keele õpetajat

Meie vilistlane Hedy kirjutab nii: Viimsi gümnaasium on mõnesajale särasilmsele gümnasistile vaid paari aastaga justkui teiseks koduks saanud. Innovatiivset ja ettevõtlikku kooli iseloomustab õpilasest lähtuv õppetöö, mis keskendub just sellele, kuidas õpilane tulevase ühiskonna liikmena hakkama saab. Inspireeriv tuumikmeeskond ja koolipere sünergia loovad suurepärase keskkonna eluteel oma raja leidmiseks.

Hea õpetaja, tule Sina ka meie tuumikmeeskonda! Otsime oma kooliperre inglise keele õpetajat (osalise koormusega 12 kursust, mis paari õppeaasta jooksul kasvab täiskoormuseks).

Me pakume Sulle:

• võimalust panustada omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi jätkuvasse ülesehitamisse,
  • inspireerivaid kolleege ja mõnusat meeskonnatunnet,
  • huvitavat, vastutus- ja tähendusrikast tööd,
  • eripalgelisi ja põnevaid väljakutseid,
  • unikaalset kogemust ja pidevat enesearengut läbi uuenduslike tegevuste,
  • võimalust tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Oled oodatud, kui:

• omad või oled omandamas kõrgharidust,
  • oled ettevõtlik, algatusvõimeline ja loov,
  • oled koostöine meeskonnaliige,
  • oled rõõmsameelne, väga hea suhtleja, korrektne ja usaldusväärne.

Kandideerimise tähtaeg on 23. mai 2021. Lisaks CV-le ootame Sinu kuni 3-minutilist videotutvustust, kus räägid endast ja jagad oma nägemust õpetajatööst. Täida oma kandideerimisavaldus ja tule meile!
Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, helista telefonil 56 931 918 või kirjuta