You are currently viewing Aasta väitlusalgatuse auhind omistati väitlusturniiri korraldamise eest Viimsi Gümnaasiumis

Aasta väitlusalgatuse auhind omistati väitlusturniiri korraldamise eest Viimsi Gümnaasiumis

Meil on väga hea meel, et meie kooli väitlusklubi juhendaja Kaidi Kolsari eestvedamisel toimunud esimene riigigümnaasiumide väitlusturniir on pälvinud Eesti Väitlusseltsilt aasta väitlusalgatuse auhinna!

Aasta väitlusalgatuse tiitel omistati väitlusturniiri korraldamise eest Viimsi Gümnaasiumis, mis tõi kokku koolid erinevatest Eesti piirkondadest, andes seeläbi väitluskogemuse kümnetele uutele noortele.

Eriliselt hea meel on ka meenutada, et riigigümnaasiumide esimese väitlusturniiri võitis meie kooli väitlusklubi meeskond!

Vaata rohkem Eesti Väitlusklubi aastaauhinnad 2020 videost!