You are currently viewing Rakett69 11. lennu võistlejate valimisel osales kolm VGMi õppijat

Rakett69 11. lennu võistlejate valimisel osales kolm VGMi õppijat

3.-5 .oktoober toimus Rakett69 11. lennule võistlejate valimine. On väga hea meel, et ka VGM õpilased olid aktiivsed katsetajad.

G2 õpilased Robin Kivirand ja Oscar Moretti võtsid seda väga hea kogemusena ja kindlasti püüavad järgmisel aastal uuesti pardale pääseda, samuti G3 õpilane Jürgen Maasing.

Robin: “Küsimustele vastamisega sain hakkama, aga puurimisest ei tulnud midagi välja, aga tegelikult oli tore päev ja kogemus – järgmine aasta uuesti!”

Oscar: ” Kokkuvõtlikult oli positiivne kogemus, sest sai midagi uut teha. Ülesanded olid huvitava ülesehitusega, aga minu meelest liiga lühikesed. Muidu on see ideaalne koht, panna oma võimekus ja multitasking proovile.”

Jürgen oli katsetel juba teist korda ja tänu kogemusele pääses 48 esimese hulka, palju õnne!

Kindlasti tasub kõigil mõtlejatel end järgmine aasta kirja panna ja osaleda – kaotada ei ole midagi, ainult võita!

Suur aitäh noormeestele!
Ingrid Rõigas