You are currently viewing Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtul esindasid meie kooli Minna-Liisa Herman, Hedy Läets ja Roger Rikberg

Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtul esindasid meie kooli Minna-Liisa Herman, Hedy Läets ja Roger Rikberg

Reedel, 21. augustil toimunud Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtul parimatele koolilõpetajatele presidendilossi roosiaias esindasid meie kooli Minna-Liisa Herman, Hedy Läets ja Roger Rikberg.

Üldhariduskoolide lõpetajate nimel kõne pidanud Minna-Liisa ütles: “Mulle läheb kangesti korda, mis meie väikeses Eestis toimub. Selle kõige keskmes on inimene, ehk meie. Selleks tunnen, et meis kõigis peaks olema julgus defineerida enda sees edu mõiste, kujundada ise oma edulugu, olgu see siis suur või väike, ning seeläbi tunda uhkust iseenda üle. Olen veendunud, et see vähendaks inimestevahelisi kaugusi, täidaks tekkinud tühimikke ning aitaks ületada lõhesid. Rahulolu meie endi sees, liikudes enda loodud skaalal, kus üks punkt ei saa kõigutada tasakaalu, annab meile tiivad, mis viivad meid edasi.”