You are currently viewing Teine koht koolidevaheliselt võrkpallimeistrivõistlustelt

Teine koht koolidevaheliselt võrkpallimeistrivõistlustelt

Neljapäeval, 16. jaanuaril toimusid Harjumaa koolidevahelised võrkpallimeistrivõistlused Kiili Gümnaasiumis. VGM osales võistlustel esimest korda. Turniiril osalesid nii poisid kui tüdrukud.

Tüdrukud tegid oma alagrupis väga hea tulemuse ning saavutasid väga tubli 2. koha. Poisid saavutasid 7. koha.

Aitäh osalejad Jakob Richard Proos, Georg-Marten Meumers, Gregor Rikberg, Oskar Jõgi, Jan-Erik Silm, Tristan Toomas Teeväli, Marten Juhansoo, Kristofer Seema, Simone Bergmann, Sirli Tänav, Sigrit Tänav, Karolina Kibbermann, Martina Kukk, Eda Riin Reinok ja Stella-Maria Sillaste ning juhendajad Arsen Abeljan, Rain Jääger ja Siret Sulaoja.

Palju õnne võidukale naiskonnale meistrivõistluste II koha puhul!