You are currently viewing Koolisisene etluskonkurss

Koolisisene etluskonkurss

15. novembril toimus Viimsi Gümnaasiumi koolisisene etluskonkurss, millest sel õppeaastal võttis osa rohkem gümnasiste kui eelnevatel aastatel – juba oli osalejaid 15.

Etluskonkursi avasid väikese luuletustel põhineva etendusega teatrimooduli õpilased. Õhtujuhid Ats Laanes ja Toomas Tristan Teeväli juhatasid meeleolukalt esinejaid ja žüriid, kuhu sel aastal kuulusid Draamateatri näitlejanna Teele Pärn, Georg Otsa kooli lavakõne õppejõud ning vabakutseline näitlejanna Maarja Mitt-Pichen, Paide Teatri näitleja Johannes Richard Sepping ning Viimsi Kooli vilistlane, paljudel etluskonkurssidel säranud Jessica Agneta Kari.

Osalejaid kiideti väga huvitavate tekstivalikute ja selle eest, kui enesekindlalt esineti ja publikuga kontakti saavutati. Suur rõõm oli publiku üle ka, sest auditoorium oli kuulajaid täis.

Žürii valis tunnustamiseks välja viis parimat etlejat:

G1 Liisa Veski, Gretel Abner, Marta Toomsalu; G2 Johanna Hanioja, Emili Kelle.

Palju õnne kõikidele võitjatele ja suured tänud etluskonkursi korraldamise eest, õpetaja Külli Täht.