Harjumaa koolide omaloomingukonkurss 2019

2019. aasta kevadel korraldasid Viimsi Kooli ja Viimsi Gümnaasiumi õpetajad Harjumaa koolide omaloomingukonkursi 5.-12. klasside õpilastele.

Konkursile esitasid oma loomingulisi töid järgmiste Harjumaa koolide õpilased: Alavere Põhikool, Aruküla Põhikool, Haabneeme Kool, Jüri Gümnaasium, Kehra Gümnaasium, Keila Kool, Kose Gümnaasium, Laagri Kool, Laulasmaa Kool, Loo Keskkool, Nissi Põhikool, Oru Põhikool, Saue Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Viimsi Kool.

Konkursi žüriisse kuulusid Dagne-Anete Soontalu, Aime Miil, Anne Pürg, Janne Järva, Kadri Kalm, Kaie Saar, Külli Täht, Liis Remmel, Maris Laanela, Riita Järve, Sigrid Volkov, Ülle Pinnonen Viimsi Koolist ning Kristiine Kurema ja Kirsi Rannaste Viimsi Gümnaasiumist.

Konkursi tehnilise teostuse eest vastutas Vilve Roosioks Viimsi Koolist. Konkursi korraldamist koordineerisid Riita Järve Viimsi Koolist ja Kirsi Rannaste Viimsi Gümnaasiumist.

Tulemused:

9. – 10. klassid

Luule: 1. koht Viktoria Jefimova (G1), juhendaja Kaidi Kolsar

Oskuslikult loodud riimide eripreemia: Liis Tamberg (G1), juhendaja Kirsi Rannaste

Proosa: 3.-4. koht Maria-Helene Heinla (G1), juhendaja Kirsi Rannaste

11.-12. klassid

Luule: 1. koht Emily Bruus (G3), juhendajad Kirsi Rannaste ja Kaidi Kolsar; 2.-3. koht Johanna Viherpuu (G2), juhendaja Kirsi Rannaste; 2.-3. koht Elisabeth Madisson (G2)

Proosa: 1.-2. koht Hele-Riin Hallik (G2), juhendaja Kirsi Rannaste; 1.-2. koht Emily Bruus (G3), juhendajad Kirsi Rannaste ja Kaidi Kolsar

Aitäh kõigile osalejatele ja nende juhendajatele.