You are currently viewing G2 Merilin Radvilavičiusele kolmas koht Eesti Teadusagentuuri konkursilt!

G2 Merilin Radvilavičiusele kolmas koht Eesti Teadusagentuuri konkursilt!

Palju õnne, Merilin Radvilavičius! Meil on hea meel õnnitleda Merilini kolmanda koha võitmise puhul Eesti Teadusagentuuri õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga „Mulla pH ja toitainete sisalduse mõju hariliku männi (Pinus sylvestris L.) okkamõõtmetele Puhatu ammendatud freesturbaväljal“.

Samuti omistati Merilinile mitmed eripreemiad, sh esindab ta septembris Eestit Euroopa Liidu noorte teadlaste konkursil Sofias.

Tööd juhendasid Katri Ots, Hille Eek ja Maria Tilk. Katri Ots ja Hille Eek said ka Eesti Teaduste Akadeemia eriauhinna Merilini juhendamise eest!

Merilin kandis oma töö ette stendiettekandel Õpilaste Teadusfestivalil 16. aprillil Tartus.

Rohkem saad lugeda SIIT.