You are currently viewing Otsime meeskonda juhiabi

Otsime meeskonda juhiabi

Oled inimeste inimene ja tunned ennast dokumendihalduses kodus? Pilvelahenduste kasutamine ja oma aja oskuslik planeerimine on sinu jaoks loomulikud elu osad? Professionaalne juhiabi, oled meie meeskonda oodatud!

Me pakume Sulle

• võimalust panustada omanäolise, uudse ja noortele atraktiivse gümnaasiumi jätkuvasse ülesehitamisse,
  • inspireerivaid kolleege ja mõnusat meeskonnatunnet,
  • huvitavat, vastutus- ja tähendusrikast tööd,
  • eripalgelisi ja põnevaid ülesandeid,
  • unikaalset kogemust ja pidevat enesearengut läbi erinevate teemade ja koolituste,
  • võimalust tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Oled oodatud, kui

• omad vähemalt kaheaastast töökogemust sarnasel ametikohal,
  • tunned, et oled inimeste inimene ja Sind paelub personalitöö,
  • Sul on väga hea suuline ja kirjalik eesti ning inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb igati kasuks,
  • tunned asjaajamise häid tavasid ja Sulle on oluline korrektne dokumendihaldus (sh andmekaitse),
  • oled vilunud MS Office programmide ja pilvelahenduste kasutaja (Google Drive, SharePoint, Dropbox vms) ning oled kursis kontoritööd lihtsustavate IKT maailma uuendustega,
  • oled iseseisev, korrektne ja usaldusväärne – oskad planeerida oma aega ja ülesandeid, pead kinni tähtaegadest ja tagad muul moel, et kõik toimib.

Kandideerimise tähtaeg on 16.detsember. Lisaks CV-le ootame Sinu lühikest kaaskirja (koos palgasooviga), miks tahad just sellele ametikohale tööle tulla. CV koos kaaskirjaga saada palun aadressile .

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, helista julgelt telefonil 56 031 018 või kirjuta .