Tallinna Ülikooli Teadusnädala viktoriin

Tallinna Ülikoolis toimus üleeuroopalise Teadlaste Öö festivali tähistamiseks teadusnädal, mille raames viktoriin „Tean ja ei tunne“. Meie kooli esindasid viktoriinil G2 õpilased Jüri-Andreas Järviste, Krevon Alet-Märtson, Hedy Läets, Lene Kljukina, Andreas Kalvet ja Karl August Mikovitš.
Viktoriini eesmärgiks oli jagada teadmisi ja teada saada uut ning huvitavat teiste põlvkondade kohta. Lõbusat viktoriini viis läbi Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi teadur Tiina Tambaum. Eri põlvkondadest meeskonnad arvasid ära nähtuseid, fakte ja pilte, mis on populaarsed nii minevikust kui ka tänapäevast.
Auhind tuli meie koolile kategoorias “kõige naljakam vastus” ning üldvõit tuli samuti Viimsisse, viktoriini võitsid Viimsit esindanud vanema generatsiooni mälumängurid. Aitäh korraldajatele, aitäh osalejatele!

27.09.2018 Teadlaste Öö viktoriin