ÕPILASFIRMAD

2018/2019 õppeaastal tegutseb Viimsi Gümnaasiumis 13 õpilasfirmat.

ÕF Kräfters (juhendaja Kristel Tomson)

Lühitutvustus: Oleme õpilasfirma Kräfters ja tegeleme niidi- ja naelakunstiga. Kasutame toodete valmistamiseks kvaliteetseid materjale. Kõik meie tooted on valminud hinge ja armastusega meie armsas töökojas. Ühtlasi on meie tooted 100% käsitöö. Loodame muuta teie kodu seinad hubasemaks meie loominguga.

• Harjumaa õpilasfirmade võistluse JÄÄMURDJA 2019 võitja ja sõidab koos juhendajaga Eestit esindama rahvusvahelisele õpilasfirmade laadale Šveitsi.

ÕF Kräftersi leiad ka Facebookist ja Instagramist.

ÕF Lacuna (juhendaja Kristel Tomson)

Lühitutvustus: Oleme õpilasfirma Lacuna, mis toodab dekoratiiv eesmärgil mosaiigitükkidega kaetud peegleid ja pildiraame. Meie peamiseks motoks on taaskasutus. Peeglitel ja pildiraamidel olevad mosaiigitükid on laojäägid, mis läheksid ära viskamisele aga meie leidsime hea viisi, kuidas siduda taaskasutus ja huvi käsitöö vastu.

Kontakteeruge meiega

ÕF FramePic (juhendaja Kristel Tomson)

Lühitutvustus: Meie oleme Kätliin, Anne-Mari, Lukas ja Trevor õpilasfirmast nimega FramePic. ÕF FramePic toodab raamitud pilte eesti loodusest ja linnaelust ning graafikalaual valminud omaloomingut. Meie raamid on Eestis toodetud ja valmistatud kohalikust puidust. Läbivaks teemaks on valgus ja valgustid ning inspireerivad laused, mis muudavad atmosfääri ka pimedal ajal hubasemaks. Hinnad jäävad vahemikku 8-10€. Kindlasti otsige meid üles ka Facebookist ja ka Instagramist.

Lisainfo saamiseks kirjutage meile aadressil

ÕF Framepici leiad ka Facebookist ja Instagramist.

ÕF Bäggi (juhendaja Kristel Tomson)

Lühitutvustus: ÕF Bäggi on uudne ja inspireeriv käsitööfirma, mis on välja kujunenud taaskasutuse põhimõttel. Bäggi kotte leidub mitmesugustes värvitoonides ja suurustes. Kõiki kangaeksemplare on vaid üks, seega saad kindel olla, et sinu kott on unikaalne. Kõik tooted on valmistatud suure hinge ja kirega!

• JA Eesti Õpilasfirmade laat 2019 sotsiaalse ettevõtluse auhinna võitja.

ÕF Bäggi leiad Facebookist ja Instagramist

ÕF TempHold (juhendaja Kristel Tomson)

Lühitutvustus: Oleme õpilasfirma TempHold. Tegeleme kompaktsete korduvkasutatavate kuuma- ja külmakindlate termokottide tootmisega. Eesmärgiks on pakkuda inimestele mugavat võimalust toidu tööle/kooli kaasa võtmiseks, säilitades selle temperatuuri, lisaks on meile väga tähtis koti stiilne väljanägemine ja kvaliteet.

• Harjumaa õpilasfirmade võistluse JÄÄMURDJA 2019 osaleja

ÕF TempHoldi leiad ka Facebookist ja Instagramist.

ÕF NagiTagi (juhendaja Kristel Tomson)

ÕF NagiTagi on JA Eesti Õpilasfirmade laat 2019 parima teenusepakkuja auhinna võita.

ÕF NagiTagi leiad ka Facebookist.

ÕF Card Sense (juhendaja Kristel Tomson)

ÕF Stichyy (juhendaja Kristel Tomson)

ÕF Stichyy leiad ka Facebookistja Instagramist

ÕF LongEST (juhendaja Janek Popell)

• Harjumaa õpilasfirmade võistluse JÄÄMURDJA 2019 osaleja

ÕF LongESTi leiad ka Facebookist ja Instagramist.

ÕF Badtrip (juhendaja Janek Popell)

ÕF Badtripi leiad ka Instagramist.

ÕF AggessiveFrenchmen (juhendaja Janek Popell)

ÕF AggressiveFrenchmeni leiad ka Facebookist ja Instagramist.

ÕF Charged (juhendaja Janek Popell)

ÕF Charged leiad ka Facebookist.

ÕF Õpiabi (juhendaja Janek Popell)

Meediakajastus:

Harju Elu, 12.03.2019 "Viimsi õpilasfirma läheb Šveitsi Eestit esindama"

Harju Elu, 30.11.2018 "Külmakotike, pildiga rula ja riidekaaned"