Kontakt

Viimsi Gümnaasium
Tammepõllu tee 2, Viimsi vald 74001
Registrikood: 77000068

Tel.+372 56 947 818
üldine e-post: kool@vgm.edu.ee

 

Nimi Õppeaine/Amet; mentorgrupp Ruum E-mail/Telefon
Anastassia Aarma vene keel 319 anastassia.aarma@vgm.edu.ee
Jelena Butok kooliõde 215 j.butok@fertilitas.ee
Hille Eek keemia, mooduli „Loodus ja keskkond“ ning „Inimene ja keemia“ õppeained G2 324 hille.eek@vgm.edu.ee
Ingrid Hermet õppekorraldusjuht 104 ingrid.hermet@vgm.edu.ee

56 947 792

Merike Hindreus huvijuht; G2 315 merike.hindreus@vgm.edu.ee

56 947 758

Ingrid Imelik inglise keel; G1 219 ingrid.imelik@vgm.edu.ee
Viire Jagomägi kunst, mooduli „Ruum ja disain“ õppeained 305 viire.jagomagi@vgm.edu.ee
Erko Jäär IT-juht 223 erko.jaar@vgm.edu.ee
Maris Kaiva raamatukogu juhataja teine korrus, raamatukogu ala maris.kaiva@vgm.edu.ee

56 947 736

Katrin Keskla rootsi keel katrin.keskla@vgm.edu.ee
Diana Kinstler vene keel 318 diana.kinstler@vgm.edu.ee
Kerstin Kippar lai matemaatika, reaalmooduli õppeained; G1 303 kerstin.kippar@vgm.edu.ee
Liina Kitt saksa keel ennastjuhtiva õppija kursus; G2 316 liina.kitt@vgm.edu.ee
Margit Kivimäe administraator margit.kivimae@vgm.edu.ee

56 940 672

Kaidi Kolsar eesti keel, kirjandus, mooduli „Keel ja kirjandus“ õppeained; G1 203 kaidi.kolsar@vgm.edu.ee
Tiina Kroll juhiabi 106 tiina.kroll@vgm.edu.ee

56 947 818

Kristiine Kurema eesti keel, kirjandus, mooduli „21. sajandi meedia“ õppeained; G2 204 kristiine.kurema@vgm.edu.ee
Reesi Kuslap ajalugu ja ühiskonnaõpetus; G1 202 reesi.kuslap@vgm.edu.ee
Carmen Kõrvek hispaania keel; G2 306 carmen.korvek@vgm.edu.ee
Kristiina Kägu makromajandus; ettevõtlusmooduli õppeained kristiina.kagu@gmail.com
Aive Mikk geograafia, G3 klassiastme suunaained, mooduli „Inimene ja keemia“ õppeained; G1 326 aive.mikk@vgm.edu.ee
Martin Männik haridustehnoloog; G1 103 martin.mannik@vgm.edu.ee

56 947 783

Merle Nestra kommunikatsiooni-

juht

103 merle.nestra@vgm.edu.ee

56 904 163

Mariann Nirk muusika, kooli bänd, segakoor, vokaalansambel, teatrikunsti mooduli õppeained; G1 226 mariann.nirk@vgm.edu.ee
Kristiina Noormets ajalugu, ühiskonnaõpetus 201 kristiina.noormets@vgm.edu.ee
Pilleriin Paidla füüsika, lai matemaatika 325 pilleriin.paidla@vgm.edu.ee
Karmen Paul koolijuht 107 karmen.paul@vgm.edu.ee

56 931 918

Kaitel Poobus inglise keel, kehaline kasvatus; G1 205 kaitel.poobus@vgm.edu.ee
Janek Popell majandusmooduli õppeained janek.popell@gmail.com
Matthijs Quaijtaal inglise keel, CAE ettevalmistuskursus; G2 218 matthijs.quaijtaal@vgm.edu.ee
Anneli Ramjalg inseneeriamooduli õppeained anneli@tktk.ee
Ivi Rammul mooduli „Loodus ja keskkond“ ning „Rekreatsioon“ õppeained , G3 klassiastme suunaained 326 ivi.rammul@vgm.edu.ee
Lemme Randma õpilasnõustaja, ennastjuhtiva õppija kursuse õpetaja, G3 lennujuht 301 lemme.randma@vgm.edu.ee

56 944 063

Kirsi Rannaste kirjandus, eesti keel, G3 klassiastme suunaained; G2 217 kirsi.rannaste@vgm.edu.ee
Ruth Rappold soome keel, rekareatsioonimoodul ruth.rappold@vgm.edu.ee
Annika Remmel 21. sajandi meedia mooduliained annika@kylavilla.ee
Ingrid Rõigas füüsika, G3 klassiastme suunaained, reaalmooduli õppeained 325 ingrid.roigas@vgm.edu.ee
Tiina Saarelaid vene keel 319 tiina.saarelaid@vgm.edu.ee
Tiina Sard kitsas matemaatika 304 tiina.sard@vgm.edu.ee
Ilana Sominskaja lai matemaatika 304 ilana.sominskaja@vgm.edu.ee
Siret Sulaoja kehaline kasvatus; G1 Karulaugu spordikeskus/

303

siret.sulaoja@vgm.edu.ee
Siiri Sööt lai matemaatika, kitsas matemaatika 302 siiri.soot@vgm.edu.ee
Kaarel Zilmer rekreatsioonimooduli õppeained Karulaugu spordikeskus kaarel@zilmer.com
Kaisa Tamvere prantsuse keel, karjäärinõustamine; G1 321 kaisa.tamvere@vgm.edu.ee
Kristel Tomson ettevõtlusmooduli õppeained kristel.tomson@ .com
Kaarel Tõll kehaline kasvatus Karulaugu spordikeskus kaarel.toll@vgm.edu.ee
Külli Täht teatrikunsti mooduli õppeained 108 kulli.taht@vgm.edu.ee
Sirli Univer inglise keel 216 sirli.univer@vgm.edu.ee
Maarja Urb õppejuht (lapsehoolduspuhkus) 105 maarja.urb@vgm.edu.ee

56 797 389

Eva Vihmaru lai ja kitsas matemaatika 317 eva.vihmaru@vgm.edu.ee
Paavo Viilup stuudiumi administraator; mooduli „Keel ja kirjandus“ õppeained;  G1 216 paavo.viilup@vgm.edu.ee

Viimane muudatus: 10.10.2018