Kontakt

koolijuht Karmen Paul karmen.paul@vgm.edu.ee
õppejuht Maarja Urb maarja.urb@vgm.edu.ee
õppekorraldusjuht Ingrid Hermet ingrid.hermet@vgm.edu.ee
õpilasnõustaja Lemme Randma lemme.randma@vgm.edu.ee
kommunikatsioonijuht Merle Nestra merle.nestra@vgm.edu.ee
juhiabi Tiina Kroll kool@vgm.edu.ee
IT-juht Erko Jäär erko.jaar@vgm.edu.ee
raamatukogu juhataja Maris Kaiva maris.kaiva@vgm.edu.ee

 

Koolimaja avamiseni asume Viimsi Äritare (Paadi tee 3, Haabneeme, Viimsi vald) ruumis 325.

Viimsi Gümnaasium
Tammepõllu tee 2, Viimsi vald 74001
Registrikood: 77000068
üldine e-post: kool@vgm.edu.ee