KONTAKT

Viimsi Gümnaasium
Tammepõllu tee 2, Viimsi vald 74001
Registrikood: 77000068

Tel. +372 56 947 818
üldine e-post:

Nimi

Õppeaine/Amet; mentorgrupp

Ruum

E-mail/Telefon

Anastassia Aarma

vene keel

319

Sven Arop

B-kategooria mootorsõidukijuhi teooriaõpe

 

Hille Eek

keemia, mooduli „Loodus ja keskkond“ ning „Inimene ja keemia“ õppeained G2

324

Andre Hansaar

riigikaitse valikkursus

 

   

Kairi Heinsalu

matemaatika, loogika, majandusmatemaatika

304

Ingrid Hermet

õppekorraldusjuht

104


56 947 792

Merike Hindreus

huvijuht; G2

315


56 947 758

Ingrid Imelik

inglise keel; G1

219

Viire Jagomägi

kunst, mooduli „Ruum ja disain“ õppeained

305

Rain Jääger

rekreatsioonimooduli õppeained

 

Erko Jäär

IT-juht

223

Maris Kaiva

raamatukogu juhataja

teine korrus, raamatukogu ala


56 947 736

Mihkel Kangur

esinemisoskuste kursuse juhendaja

201

Katrin Keskla

rootsi keel

222

Diana Kinstler

vene keel

318

Kerstin Kippar

lai matemaatika, reaalmooduli õppeained; G1

303

Maarjus Kirs

Inseneeriamooduli õppeained

 

Liina Kitt

saksa keel ennastjuhtiva õppija kursus; G2

316

Margit Kivimäe

administraator

 


56 940 672

Kaidi Kolsar

eesti keel, kirjandus, mooduli „Keel ja kirjandus“ õppeained; G1

203

Margarita Kozorez

kooliõde

215

Egge Kulbok-Lattik

majandus- ja sotsiaalainete õppesuund: rahvusvahelised organisatsioonid; filosoofiakursus

 

Kristiine Kurema

eesti keel, kirjandus, mooduli „21. sajandi meedia“ õppeained; G2

204

Reesi Kuslap

ajalugu ja ühiskonnaõpetus; G1

202

Carmen Kõrvek

hispaania keel; G2

306

Kristiina Kägu

makromajandus; ettevõtlusmooduli õppeained

 

kristiina.kagu@gmail.com

Kerdo Kütt

inseneeriamooduli õppeained

 

Georg Merilo

läbirääkimiste valikkursus

 

Aive Mikk

geograafia, G3 klassiastme suunaained, mooduli „Inimene ja keemia“ õppeained; G1

326

Martin Männik

haridustehnoloog, valikkursused; G1

103


56 947 783

Merle Nestra

kommunikatsioonijuht

103


56 904 163

Mariann Nirk

muusika, kooli bänd, segakoor, vokaalansambel, teatrikunsti mooduli õppeained; G1

226

Kristiina Noormets

ajalugu, ühiskonnaõpetus

201

Pilleriin Paidla

füüsika, lai matemaatika

325

Karmen Paul

koolijuht

107


56 931 918

Eva Pettinen

Pilatese valikkursus

 

Kaitel Poobus

inglise keel, kehaline kasvatus; G1

205

Janek Popell

majandusmooduli õppeained

 

Ivo Pukk

enesekaitse ja turvalisuse valikkursus

 

Matthijs Quaijtaal

inglise keel, CAE ettevalmistuskursus, valikkursused; G2

218

Bibi Raid

kirjanduse- ja keelemooduli õppeained

 

Anneli Ramjalg

inseneeriamooduli õppeained

 

Ivi Rammul

mooduli „Loodus ja keskkond“ ning „Rekreatsioon“ õppeained , G3 klassiastme suunaained

326

Lemme Randma

õpilasnõustaja, ennastjuhtiva õppija kursuse õpetaja, G3 lennujuht

301


56 944 063

Kirsi Rannaste

kirjandus, eesti keel, G3 klassiastme suunaained; G2

217

Ruth Rappold

soome keel, rekreatsioonimoodul

 

Jana Reikop

esmaabi valikkursus

 

Annika Remmel

21. sajandi meedia mooduliained

 

Signe Rohtla

juhiabi

106

56 947 818

Ingrid Rõigas

füüsika, G3 klassiastme suunaained, reaalmooduli õppeained

325

Tiina Sard

kitsas matemaatika

304

Ilana Sominskaja

lai matemaatika

304

Heidi Elisabet Soosalu

loodusmooduli õppeained

 

Siret Sulaoja

kehaline kasvatus, valikkursused; G1

Karulaugu spordikeskus/
303

Siiri Sööt

lai matemaatika, kitsas matemaatika

302

Kaarel Zilmer

rekreatsioonimooduli õppeained

 

Helen Talalaev

projektijuhtimise valikkursus

 

Kaisa Tamvere

prantsuse keel, karjäärinõustamine; G1

321

Kristel Tomson

ettevõtlusmooduli õppeained

 

Kaarel Tõll

kehaline kasvatus

Karulaugu spordikeskus

Külli Täht

teatrikunsti mooduli õppeained

108

Sirli Univer

inglise keel

216

Maarja Urb

õppejuht

105


56 797 389

Eva Vihmaru

lai ja kitsas matemaatika

317

Paavo Viilup

stuudiumi administraator; mooduli „Keel ja kirjandus“ õppeained, valikkursused;  G1

216

Järelvalvet teostab HTM Harjumaa piirkonna ekspert Piret Hiisjärv: 

Viimane muudatus: 20.03.2019

Close Menu