Otsime õpetajaid

Oleme 1. septembril 2018 õppetööd alustav riigigümnaasium. Meil on õnn luua oma kool puhtalt lehelt. Oleme loomas kooli, mis annaks õpilasele parima elamuse enda võimete avastamisel. Uus koolikultuur ei juhtu kogemata. Usume, et muutuse jõud oled Sina!

Kutsume Sind oma meeskonda, kus Sul on:

• võimalus koostöös ehitada sisuliselt üles omanäoline, uudne ja noortele atraktiivne gümnaasium,
  • kaasaegne keskkonnasõbralik keskkond,
  • huvitav vastutus- ja tähendusrikas töö,
  • erinevad eneseteostuse- ja arenemisvõimalused,
  • tugi väljakutsete ettevõtmisel,
  • soe, sõbralik ja toetav õhkkond,
  • võimalus tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Ootame oma meeskonda kehalise kasvatuse (neidude rühmad), matemaatika (osakoormusega), vene keele ja erinevate valikkursuste/ülekooliliste vabaainete juhendajaid.

Kui Sul on olemas või omandamisel magistrikraad ja õpetajakutse, siis täida kandideerimisavaldus, kuhu lisad:

• oma CV,
  • videotutvustuse, kus
    • tutvustad ennast, oma nägemust ja ideid uuest koolist,
    • pakud välja valikkursuse(d) või vabaained, mida oled valmis juhendama nt järgmistes valdkondades (täpsed valdkonnad kujundame koos meeskonnaga):
      • meedia;
      • kaunid kunstid (kunst, arhitektuur, muusika, draama, film jms);
      • IT;
      • LTT;
      • majandus ja ettevõtlus;
      • pedagoogika
      • või Sinu enda poolt pakutud valdkonnas valikkursusena või ülekoolilise vabaainena.
    • nimetad õppetegevust toetavad tegemised, milles oled valmis kaasa lööma;
    • lisad info, mida enda poolt veel oluliseks pead välja tuua.

Video maksimaalne pikkus on 3 minutit. Lisa video link (Youtube, Google Drive vms) kandideerimisavaldusse. Vaata ka meie artiklit Viimsi Teatajas (24.november 2017) ja värbamisvideot:

Tööle asumise aeg on augusti algus.

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta karmen.paul@vgm.edu.ee või helista 56931918.