Otsime matemaatikaõpetajat

Oleme 1. septembril 2018 õppetööd alustav riigigümnaasium. Meil on õnn luua oma kool puhtalt lehelt. Oleme loomas kooli, mis annaks õpilasele parima elamuse enda võimete avastamisel. Uus koolikultuur ei juhtu kogemata. Usume, et muutuse jõud oled Sina!

Kutsume Sind, hea matemaatikaõpetaja, oma meeskonda, kus Sul on:

• võimalus koostöös ehitada sisuliselt üles omanäoline, uudne ja noortele atraktiivne gümnaasium,
  • kaasaegne keskkonnasõbralik keskkond,
  • huvitav vastutus- ja tähendusrikas töö,
  • erinevad eneseteostuse- ja arenemisvõimalused,
  • tugi väljakutsete ettevõtmisel,
  • soe, sõbralik ja toetav õhkkond,
  • võimalus tunda ennast kaasatuna ja väärtustatuna ühises kooliperes.

Sina, kes Sa oled sõbralik ja paindlik, ent nõudlik ja sihikindel. Sina, kes suudad ühelt poolt muuta matemaatika põnevaks ja pingutust nõudvaks õppeainest huvitatutele ning teiselt poolt mitmetele õpilastele kõige keerulisemana näiva aine arusaadavaks ja vajalikuks. Sina, kes Sa oled aktiivne, tahad teha koostööd nii oma õppeaine sees kui ka leida kokkupuute ja koostöökohti teiste õppeainete ja õpetajatega, tule meile! Just Sind meie ootame!

Saada meile oma kandideerimisavaldus ja CV (e-kirjana) aadressil karmen.paul@vgm.edu.ee hiljemalt 20. juunil 2018.

Vaata ka meie artiklit Viimsi Teatajas (24.november 2017) ja värbamisvideot:

Tööle asumise aeg on 8. august 2018.

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta karmen.paul@vgm.edu.ee või helista 56931918.